Lady Anna

Mówi się, że raz w swoim życiu, możesz spotkać Tą Jedyną.
W tym momencie musisz ośmielić się wziąć sprawy w swoje ręce.
To ta chwila! Lady Anna nie jest czymś zwyczajnym, dlatego też będziesz potrzebować kilku sztuczek, aby ją uwieść.

 

 

W pierwszej chwili poznajcie się nawzajem.
Lady Anna czuje się najlepiej, gdy rośnie temperatura.
Bądź cierpliwy. Lady Anna rozwija się lepiej w lepszych warunkach.
Potem już rośnie szybko.
Next

 

 

Rozgrzej ją ostrożnie i delikatnie. Lady Anna potrzebuje temperatury gleby co najmniej 8 stopni, aby prawidłowo kiełkować.
Kocha rosnącą temperaturę. Jeśli prognoza pogody przewiduje chłodniejszy okres, lepiej wstrzymać się i zachować cierpliwość.
Next

Odpowiednia bliskość wpłynie dobrze na wasz związek. Bulwy tej odmiany rosną w dół i na ogół zawiązywane są głębiej aniżeli bulwa mateczna. Zielenienie bulwy nie powinny być więc problemem. Głębiej w ziemi jest często chłodniej, najlepiej unikać zbyt niskich temperatur. Początkowo wschody będą dość powolne. Aby zapewnić jej optymalne warunki rozwoju Lady Anna nie powinna być zbyt głęboko sadzona.

Next

Utrzymuj kontakt wzrokowy, ale nie patrz na nią zbyt długo. Lady Anna wymaga odpowiedniego obchodzenia się z sadzeniakami przed sadzeniem. Zadbaj aby młode kiełki nie uległy mechanicznemu ani chemicznemu uszkodzeniu, uszkodzenia to dodatkowe opóźnienia we wschodach. Najlepszym sposobem jest zaprawianie sadzeniaków ziemniaka zanim otworzy oczka, lub podczas sadzenia poprzez zastosowanie zaprawiania w formie oprysku na glebę.

Next

 

 

Kiedy już zdobędziesz Lady Annę, to będzie związek na całe życie. Solidne, odporne na stres rośliny zapewniają niezawodną produkcję z dobrą jakością i dobrą wydajnością.
Ten piękny ziemniak o wydłużonym kształcie, idealnie nadaje się do produkcji frytek. Charakteryzyje się dużą wydajnością przy przetwarzaniu. Lady Anna nie jest podatna na obicia, parcha ziemniaka czy wtórny wzrost. Lady Anna posiada odporność na mątwika ziemniaczanego (patotyp A, B, C, D). Lady Anna ma właściwy kolor smażenia dzięki stabilnym cukrom w trakcie całego okresu przechowywania.

 

 

Next

Więcej informacji

Jeżeli zainteresowała cię Lady Anna?
Zobacz także niniejszy arkusz produktu (PDF) i wideo.
Jeśli masz jakieś pytania skontaktuj się z nami. 

 

 

 

 

Lady Anna

Meijer BV logo

C.Meijer B.V. Bathseweg 45, Rilland The Nederlands +31 (0)113 760100 info@ladyanna.eu